Eszközbeszerzés és modernizáció a Fight Kft-nél

GINOP_PLUSZ-1.2.1-21-2021-03819

Kedvezményezett neve:     FIGHT Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Fejlesztés tárgya, célja: A FIGHT Szolgáltató Kft. 1994. október 14.-én alakult. A fejleszteni kívánt ingatlan a cég saját tulajdona, amely sportközpontként működik (Fight Klub). Klubunk elkötelezett az egészséges életmód, a sportolás örömének átadása mellett. Négy szinten várjuk minden kedves mozogni vágyó vendégünket modern fitness termünkbe. Jelen fejlesztés célja eszközparkunk modernizációja, korszerűsítése, ingatlanfelújítás, komplex cégfejlesztés.

Szerződött támogatás összeg: 32 200 075 Ft

A projekt tartalmának részletes bemutatása: A beszerezni kívánt eszközök a sportlétesítmény működtetésének fejlesztését szolgálja. Az eszközbeszerzés mellett ingatlanfejlesztés is megvalósul, amelynek részeként megújul az edzőközpont tetőterasz része. A beruházási elemek mellett munkahelyi képzés, tanácsadás is megvalósul, tehát komplex cégfejlesztést hajtunk végre. A projekt megvalósításának fő célja a minél magasabb színvonalú szolgáltatás nyújtása.

A projekt befejezési dátuma: 2022.12.31.

További információ kérhető:

Bencze Béni, ügyvezető