A Fight Klub -ról

Klubunk elkötelezett az egészséges életmód, a sportolás örömének átadása mellett. Négy szinten várjuk minden kedves mozogni vágyó vendégünket modern fitness termünkbe. Egy kellemes edzés után nálunk bárki kipihenheti magát a klub zöld tetőteraszán vagy a finn szaunával, termiummal, gőzkabinnal, jacuzzival felszerelt wellnesünkben. Edzőtermünk biztosítja vendégeinek edzéshez, zuhanyzáshoz és szaunázáshoz a törölközőket.

Nálunk a kitartó munkáért jutalom jár.

Húsz perc kardió gép használat után egy 0,5l-es ásványvizet adunk ajándékba és hogy az egészségtudatosságot jobban fokozzunk klubunk tagjai számára gyümölcsöt és zöldséget biztosítunk egy kimerítő edzés végén. Itt mindenki kedves, udvarias kiszolgálásban részesül igényes, tiszta környezetben.

Gyere és próbáld ki!

Rólunk mondták

„ Ez a hely minden harcművészetet gyakorló álma, vagy talán 1 kicsit még több is!”

„To Fight Club,
You have got here an excellent place. I appreciate the hospitality very much & the location is great. Much success.”

„Szép, tiszta, modern, kulturált hely. Kedves, udvarias személyzet! Gratulálok!”

„Egy élmény itt edzeni. Látszik, hogy ez nem csak „egy építmény”, hanem egy egész élet eredménye.”

„Ez a hely számomra a második otthonom! Remek edzők és rengeteg barát vár minden edzésen!”

„Hier gewesen. Sehr schön hier. einfach pfantastishe!”

„Jó ez a hely, vagányok a pultos csajok, sokat edzenek, fittek, kemények!”

„Köszönöm ezt a csodálatos napot Ágotának, minden POLEFIGHTERnek és az egész fitnessnek!”

Bardóczy Ilka
A rúdtánc kétszeres Világbajnoka (2011, 2012)