Gyerekfitnesz

Célunk, hogy a gyerekek már óvodás, illetve kisiskolás korban megszeressék a sportot, egészségesek legyenek, szép alakkal és fejlett mozgáskoordinációval, mozgáskultúrával rendelkezzenek a gyerekfitnesz, hatékonyságának köszönhetően.

Foglalkozásainkon nagy hangsúlyt fektetünk a pontos, szabályos mozgásra végrehajtásra, a kiskorban rendkívül fontos készségek megalapozására, jó hangulatra, és a teljesítménykényszer nélküli, de igen hatásos edzésekre. Az oktatás nem versenyeztet, félévkor, illetve év végén bemutató órák keretében adnak számot résztvevőink fitnesz tudásairól. Főleg azokat a gyermekeket várjuk, gyerekfitnesz óráinkra, akik szép, koordinált mozgással szeretnének rendelkezni, egészségesen szeretnének élni, intenzíven mozognának, de nem feltétlenül élsport szinten.

A szünetekben is folytathatják az aktív sportot a gyerekek.

Órarendről bővebb tájékoztató az Órarend menüpont alatt!