Funkcionális edzés

Mi a funkcionális tréning? Egy köredzés, ami úgy van összeállítva, hogy a pulzusszámot végig zsírégető tartományban tartjuk.

Ezt a gyakorlatok intenzitásával, megfelelő sorrendbe helyezésével és megválasztásával érjük el. Az edzés során nem csak egy-egy izomcsoportot, hanem az egész testet átmozgató gyakorlatokat végzel. Olyan izmokat erősít, amelyeket nem csak sportolás közben, de akár lépcsőzésnél, kisgyerek emelgetésnél, vagy házimunka közben is használsz, így a mindennapi élet is könnyebbé válik tőle. Emellett fejleszti a mozgáskoordinációt és az egyensúlyt, javítja a testtartást és a rugalmasságot. Azoknak ajánlom, akik olyan sportot keresnek, amitől fittebbnek, erősebbnek, mozgékonyabbnak érezhetik magukat, kis súlyfeleslegtől szeretnének megszabadulni, vagy éppen izmosodni szeretnének, de nem a testépítés a céljuk!

Véleményem szerint a legszélesebb körben ajánlható edzésforma!

Te próbáltad már?

Hétfő, szerda 18 óra Nyíregyháza, Fight-Klub!